Batteri til Sony NP-FT1, 3.7V, 1300mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Type | Li-ion |
|---|---|
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1300mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6837269915230 |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony NP-FT1 3.7V 1300mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri til Sony NP-FT1, 3.7V, 1300mAh 2 Batteri + 1 Lader
| Tilstand | Ny |
|---|---|
| Type | Li-ion |
| Spenning | 3.7V |
| Kapasitet | 1300mAh |
| Pakke | 2 Batteri + 1 Lader |
| Gtin | 6837269915230 |
| Merke | Batteri til Kamera Sony |
| Produkttype | Batteri til Kamera |
| Garanti | 12 måneders |
| Artikkelnr | Sony NP-FT1 3.7V 1300mAh 2 Batteri |
![]()
Det anbefales å sjekke originalbatteriet og konektoren før kjøp fra sider som batteri-lader.no.
![]()
Førstegangs bruk: Lad det nye batteriet til 5%, og gjenta lade/utladingssyklusen 3-4 ganger for best ytelse. Leveringstiden er normalt 10-25 dager.
![]()
Sjekk fysisk: Bekreft at det gamle batteriet matcher bildet av batteri, spesielt kontaktpunktet. Sjekk at spenningen og kapasiteten stemmer overens med ditt nåværende batteri. Merk: Det anbefales ofte å velge batterier med høy kvalitet (gjerne OEM-standard) for best ytelse og levetid.
Batteri Modell/Delenummer:
Batteri Kompatible modeller:
-
Sony DSC-T3
Sony BC-TR1
Sony DSC-L1
Sony DSC-T5
Sony DSC-T33
Sony DSC-T1
Sony DSC-T9
Sony DSC-M1
Sony DSC-T11
Sony Cyber-shot DSC-L1
Sony Cyber-shot DSC-L1/B
Sony Cyber-shot DSC-L1/L
Sony Cyber-shot DSC-L1/LJ
Sony Cyber-shot DSC-L1/R
Sony Cyber-shot DSC-L1/S
Sony Cyber-shot DSC-L1/W
Sony Cyber-shot DSC-M1
Sony Cyber-shot DSC-M2
Sony Cyber-shot DSC-T1
Sony Cyber-shot DSC-T10
Sony Cyber-shot DSC-T10/B
Sony Cyber-shot DSC-T10/P
Sony Cyber-shot DSC-T10/W
Sony Cyber-shot DSC-T11
Sony Cyber-shot DSC-T3
Sony Cyber-shot DSC-T3/B
Sony Cyber-shot DSC-T33
Sony Cyber-shot DSC-T3S
Sony Cyber-shot DSC-T5
Sony Cyber-shot DSC-T5/B
Sony Cyber-shot DSC-T5/N
Sony Cyber-shot DSC-T5/R
Sony Cyber-shot DSC-T9


